BF42tr.com ::: T�rkiye'nin Battlefield Portal� :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 11/10/2012, 18:58  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam Arakdaslar,

Nasiloldugunu hicbir turlu kesitremedigim bir sekilde account gittielimden, su anda beni S3RGO olarak goruyorsunuz, mesajlara satasmalara kulak asmayin lutfen, eger sikayet etme sansiniz varsa oyun icinden orijinde esirgemeyin.

Ben eskiEAaccountumdan ticket actirdimama adam su anda elini kolunu sallaya sallaya oyun oynuyo diger oyunlarima satasiyo felan.

adamin mailini de buldum, hacklenmis accountumu bende hackledim Smile
ama adam yine degistirdi maili ismini. Smile

boyle yani 2 gundur orijinden cevap bekliyorum. ne ilgine alaka var . 1 saat live chatte kurtarmaya calistik.

Bana 2009 da tanimladigim guzvenlik sorusunu sordular. butun olasiliklara ragmen bulamadik ve kurtaramadik.

ne olacak bilmiyorum.

orijinde eskiaccountuma girdim baktim, ne gizli soru var ne birsey.

bir bok becerebildigiyok bu ea ve orijinin,
tum iyi dileklerimi alayına iletiyorum.

sizinde dikaktinize Smile

Konusabilirsenizkonusun geri verin diyin elemana, rus sergo Smile oc. kardesimiz.. Razz Smile

saygilar..
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 11/10/2012, 19:17  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Geçmiş olsun Zolban çok üzüldüm. IP den filan anlayamıyorlar mı herifler yahu? Yıllarca girdiğin IP ler ve hangi ülke olduğu belli, bir anda değişiyor Rusya oluyor ve sen şikayette bulunuyorsun. Bu bence EA için bir anlam ifade etmeli. Başka olgularla destekleyince de hallolmalı diye düşünüyorum. Bence bir daha dene Live Chat ten yardım almayı ve peşini bırakma.

Öte yandan sen nasıl hackledin accountu ki ve yeniden nasıl kaybettin?

Herif arkadaş listeni silmiş galiba. Online offline gözükmüyor.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Stopfirenow

MesajTarih: 11/10/2012, 20:54  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

nasıl hacklenmiş ?
şifre mi kolaydı ya da kayıtlı email adresin mi heklenmis

gecmis olsun
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
RAPTOR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 11/10/2012, 20:55  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Geçmiş olsun, umarım kurtarırsın kısa zamanda. Faruk abinin dediği gibi bence de live chat'i bir daha dene.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderMSNMICQ
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 11/10/2012, 21:14  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Saol Abicim Smile

ben sinirden uyuyamiyorum 2 gundur.
OrjinalBf3 kutumdan key verdim, extra bilgi verdim herseyi yaptim olmayan guvenlik sorusunu bilemedim.
bende eski bir sifre hatirlatma linkine tikladim, baktim accountuma gitti, sifreyi kabul etmedi tabi, bende fb accountu baglamistim facebook uzerinden gittimaccountuma girdim. amaislem yapamadim sadece o accounttan forum yoneticisine mesaj atabildim.
oda git orijinden fake account ac durumu bildir dedi.

ben girdim accountuma, sonra sifre hatirlatma spamladim hackleyen adama, 100 tane felan pass hatirlatma maili gonderttim, baktim bugun maili degistirmis yine Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Stopfirenow

MesajTarih: 11/10/2012, 21:18  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aslında polise bildirmek de mantıklı geliyor.
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 11/10/2012, 22:01  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hangi polise? Smile
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 12/10/2012, 11:16  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bence sen elindeki kutunun cdkeyin vs fotoğraflarını çek, imageshack gibi bir yere yükle, linkleri elinde hazır olsun. Ondan sonra live chat ile kararlı bir görüşme yap. Adamlar senin geçmişine baksınlar, dediğim gibi IP ler vs. Argümanların oyunun orijinalinin ve keyinin sende olması, IP'lerin, oyun alışkanlıkların vs 1 senedir oynuyorsun, hem accountunu koruyamıyorlar, hacklenmesini engelleyemiyorlar, hem de neden oldukları haksızlığı gidermiyorlar. Onları suçla, hakkını almadan da bırakma.

Ayrıca yazılı olarak ta şikayette bulundun mu? Yazılı şikayetlerini de detaylı yap. Kutu ve cdkey resimlerini de ekle.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Cowboys
Moderatör
|FHtr|
|JtA|
JtA
Moderatör

MesajTarih: 12/10/2012, 14:20  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

geçmiş olsun, pepo nun tavsiylelerinide yapmadan evvel bilgisayarını sağlam bir virüs programı hatta ikisi ile sıkıca tarat
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
erhanbabayaro

MesajTarih: 12/10/2012, 18:01  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

biz de mi mail atsak ki biz şahidiz bu hesap bu adamındır biz şahidiz diyerekten
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 13/10/2012, 15:16  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Peponun tavsiyelerini uygulamak için şimdi Origin Live Chat bekliyorum, bakalım ne olacak Smile
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 13/10/2012, 16:48  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

12-14 gun expert team i beklicem. yapamadı bu advisor da..
GARYOSAVAN

MesajTarih: 30/10/2012, 10:18  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Aynısı kardeşime olmuştu. Adamlara Kredi Kartı ile yaptığın ödemeler hakkında soru sormalarını söyle. O zaman halledersin.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNMICQ
ZoLBaN

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 30/10/2012, 11:32  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Evet guzel fikir. Bu arada hala arayan soran yok. bilimum iyi niyetlerimi sunuyorum EA ya.
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 30/10/2012, 14:25  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Evet origin accountunla yaptığın ödemeler ve kayıtlı kredi kartı sana ait. Oradan anlamaları ve çözmeleri gerekir. Bence onlardan hareket beklersen çok beklersin. Sen onlardan bekleme, tekrar bağlan konuş.
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık
Genel Hata
Genel Hata

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 3)

Line : 34
File : page_tail.php