BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 4/12/2012, 00:43  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

Battlefield 3’ün dördüncü ve sondan bir önceki genişleme paketi Aftermath çıktı. BF3 Premium üyesi PC oyuncularının bugünden itibaren ücretsiz olarak oynayacakları Aftermath’i normal kullanıcılar 2 hafta sonra 15 Euro ödeyerek oynayabilecekler.

Bir deprem sonrasındaki haritalarda geçen Aftermath’te diğer DLC’lerdeki gibi 4 yeni harita bulunuyor; Markaz Monolith, Talah Market, Azadi Palace ve rastlantısal depremlerle sarsılmayı sürdüren Epicenter.

Pakette ayrıca 3 yeni araç Phoenix (modifiye Humwee), Barsuk (modifiye Vodnik) ve Rhino (modifiye minibüs) yer alıyor. Bu DLC’deki en ilgi çekici şeylerden bir de yeni silah olarak bir crossbow (arbalet yay) kullanabiliyor olmamız. Crossbow’un görevler yoluyla açabildiğimiz dört kullanma modu bulunuyor (Standard, High Explosive, Scan ve Balance).

BF3 sahiplerinin dünden beri Origin’i açınca otomatik olarak indirdiği 3,8GB büyüklüğündeki Aftermath DLC paketindeki diğer yeniliklerden biri ise Scavenger oyun modu. Scavenger oyun modunda oyuncular birer tabanca ve bıçakla rounda başlıyor ve ilerleyen aşamalarda (1-3 level arası) daha güçlü silahlara erişiyorlar.

Battlefield 3’ün 5. ve son genişleme paketi olacak olan End Game ise Mart 2013’te çıkacak.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
DomesticVamPiRe

MesajTarih: 6/12/2012, 15:37  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Her pakette yenilikler biraz daha azalıyor. Son paketin adıda ilginç, sanırım BF3 ü bitiren yegane paket olucak. Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
GARYOSAVAN

MesajTarih: 7/12/2012, 08:39  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bende Rusça versyon vardı üzerine indirime girdiği zaman İngilizce Premium aldım. Son patchleri yapınca Önce Rusçayı patchliyordu sonra silip İngilizce olanı. Ama oyuna gireceğim zaman giremiyordum yeniden patch yapıyordu. Oyunu sildim şuan sadece İngilizce Premium versyonu kuruyorum. Smile Origin harici download edilip kurulabilecek bir setup olsa iyi olurdu.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNMICQ
LAVABulls
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 9/2/2013, 19:12  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hepsini alacaz. el mecburr Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık