BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 12/3/2013, 12:09  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

Battlefield 3’ün beşinci ve son genişleme paketi Endgame çıktı. BF3 Premium üyesi PC oyuncularının bugünden itibaren ücretsiz olarak oynayacakları Endgame’i normal kullanıcılar 2 hafta sonra 15 Euro ödeyerek oynayabilecekler.

Endgame'deki 4 yeni haritanın her biri ayrı bir mevsimde geçiyor. Ormanlık bir harita olan Kiasar Railroad ilkbahar, çöl haritası Nebandan Flats yaz, dirt-bike için biçilmiş kaftan Operation Riverside sonbahar ve kar ve buzlarla örtülü Sabalan Pipeline haritası da kış mevsiminde geçiyor. Bu DLC'nin yenilikleri Air-Superiority ve Capture The Flag modları, vehicle drop özelliği ile dirt-bike motorsikletler. Bunlara ilaveten 2 adet hafif AA aracı bulunuyor.

4,2GB büyüklüğündeki DLC Origin'den otomatik olarak iniyor.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 12/3/2013, 15:48  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BF3 sunucumuz da güncellenmiş, Endgame haritaları ve modları dönmeye başlamıştır.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 22/3/2013, 13:08  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bir tane BF3 aldım o da korsanı mümkün olmadığındandı.Para ile yapılan bu genişlemeleri hiç bir zaman kabul etmedim

Yani insan evindeki su borusunu yenilese veya ne bilim sokağında gördüğü yıkık bir yeri onarsa işine gelir ama 3 boyutlu bir boşluğa ateş etmenin ek paketine para vermeyi doğru olduğunu düşünmüyorum.

Ülkemizden oyun firmalarına binlerce lira gidiyor ama onlardan bize 1 kelime bile dil seçeneği gelmiyor.
Binlerce ingilizce cambazımız var ula bi tanesinin de mi aklına gelmez "yahu ben bu geçici şeye enerji harcıyorum ama neden bir oyun firmasında çeviri işi yapmayayımki hem ülkem insanı para verdiği şeyi türkçe anlar bir faydam olur" diye.
EA'dan para kazanarak ülkeye tercüme hizmeti sunmak bunla bağlantılı işler yapmak gibi süper bir fikir hali hazırda ortada durmakta. Daha önce bu foruma da başka ilgili forumlara da yazdım "ingilizce bilenleriniz aslında böyle bişey yapabilir" diye ve oyun sitelerine, yama sitelerine bahsettim durumu. Yahu sanki bir çeşit akıl tutulması yaşanıyor insanımızda öyleki hemen çaresiz veya tersleyici geri dönüşler aldım ula sanki kötü bişe dedik ha. Halbuki bu bir iş imkanına vesile olacak en azından anadolu insanı para verdiği şeyi türkçe kullanabilecek. Hani ülkemizden onlara para gitse de binlerce liraya karşılık mânalı bir geri dönüş alabilecez en azından.

Bu kadar akılalmaz bir durum var ney sebebi bilmem. Ha bi de şöyle derler ;"korsan oyun alınca büyük insanlar ağzımıza acı biber sürdü " zaten bu sözü söyleyen boş laf edenin önde gidenidir. Böyle bir bahane ile ortalığı üşengeç bir hale getirdiler. Sanki orjinal oyun pazarlayan firmaların kölesiymişizde onlar ne derse olur gibi bir çaresiz bi zihin ile diyalog olmazki. İster orjinal ister korsan olsun bu giden paranın bizim coğrafyaya faydası olacak şekilde itirazımız olmalı. Oyunu değilde kendimizi güncellesek görün o zaman gelişmeyi.
Atılımcı olunmadığı vakit gelişmeler çok sembolik oluyor.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
tupac
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 1/4/2013, 22:42  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

daha bf3 alamadan, bırak bf3'ü oyun oynayacak bilgisayar alamadan son paket gelmiş, artık birileri bana bir makine toplarsa mmo yaparım Nice Mutlu Yıllara
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNMICQ
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık