BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 31/10/2013, 19:37  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

Battlefield serisinin en yeni üyesi Battlefield 4 çıktı. Battlefield 4, Battlefield 3’ün çıkışından tam 2 sene sonra, Amerika’da 29 Ekim’de, Japonya ve Avustralya’da 31 Ekim’de, Avrupa’da ise 1 Kasım tarihinde resmen satışa sunuldu.

Serinin tamamının geliştiricisi olan Dice, oyun motorunu Frostbite 3 olarak güncellemiş. En iyi multiplayer oyunu olma özelliğini koruyacağı şimdiden belli olan Battlefield 4 te, ABD, Rus ve Çin kuvvetleri, kara, hava ve deniz araçlarıyla yer alıyor. Alışık olduğumuz asker sınıfları Assault, Engineer, Support ve Recon daha işlevsel hale getirilmişler.

Daha iyi grafikler ve animasyonlar, geliştirilmiş modeller, daha etkileyici ses ve efektler, daha fazla yıkılabilir bina ve objeler ve commander moduyla bizleri her zamanki gibi uzun süre ekran başına bağlayacak bir oyun deneyimi bekliyor
.
Battlefield 4’te, Siege of Shanghai, Paracel Storm, Operation Locker, Flood Zone, Goldmud Railway, Dawnbreaker, Hainan Resort, Lancang Dam, Rogue Transmission ve Zavod 311 olmak üzere toplam 10 harita yer alıyor. Bu haritaların çoğunun farklı oyun kodları için 16, 32 ve 64 olmak üzere 3 farklı boyut seçenekleri mevcut. Multiplayer oyun modları arasında, her zamanki gibi Conquest, Rush, Deathmatch, Team Deathmatch vs bulunuyor. Capture The Flag, Air Domination gibi farklı modlar ileri tarihlerde çıkacak olan DLC'lerle gelecek.

BF3te olduğu gibi Battlefield 4 için de ileride 5 adet ücretli genişleme paketi çıkacak. China Rising, Second Assault, Naval Strike, Dragon’s Teeth ve Final Stand isimli bu DLC’ler çıktıklarında tek tek satın alınabileceği gibi Premium hizmeti ile de toplu olarak alınabiliyor. 50 Euro ödeyerek Premium üyesi olan oyuncular, DLC’lerin tamamına 2 hafta erkenden erişim, sunucu bekleme sıralarında öncelik hakkı, özel içeriğe erişim, iki misli XP günleri ve oyun içi içerik paketleri olan Battlepack'lerden 12 tanesine sahip olacaklar. Çıkacak ilk DLC olan ve ön sipariş verenlere ücretsiz açılacak olan China Rising’den sonra çıkacak olan ikinci DLC paketi Second Assault'ta ise 4 sevilen BF3 haritasının BF4 uyarlamaları yer alacak.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
RAPTOR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 1/11/2013, 10:31  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Çıktı da ne oldu. Biz oynuyoruz sen yoksun Smile

Oyun bence çok güzel olmuş. BF3'deki eksikliklerin büyük çoğunluğu giderilmiş. Bana iyice optimize edilmiş gibi geldi. Tabi arada çökmeler oluyor. Normaldir her yeni BF'de Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderMSNMICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 1/11/2013, 10:41  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

RAPTOR demiş ki:
Çıktı da ne oldu. Biz oynuyoruz sen yoksun Smile

Oyunu Aral'dan, Premium'u Playstore'dan ön sipariş ettim, dün kargoya vermişler, gün içinde elimde olur diye umuyorum.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Synche

MesajTarih: 1/11/2013, 16:05  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BF42tr Endgame CTF Only @ NGZ-Server.de sunucusu BF4'e çevrilecek mi? Veya Türkiye lokasyonlu sunucu düşünüyor musunuz abi?
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 3/11/2013, 02:32  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Synche NGZ ile anlaşmamız 2 senelikti, 1 Kasım itibarı ile sona erdi. Bu aşamada yeni bir sunucu düşünmüyoruz.
Misafir

MesajTarih: 30/12/2013, 22:47  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kimse oynamıyor galiba.
KeRR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 9/1/2014, 12:47  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

oyundayım ben de ara ara..

bir de 42tr dayz sunucusu gördüm.. dostlar dodobir nickli bir yolcu görürseniz bilin ki o benim aman mermi manyağı yapmayın.. Smile kimler oynuyor dayz? Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
RAPTOR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 9/1/2014, 15:39  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Dayz'niz batsın Smile Oynuyorlar ama ellerinde patlayıp duruyor.

Dün bir tanesi (Akrep) banlandı Very Happy İyi oldu, canıma değsin Smile)))
RAPTOR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 9/1/2014, 15:40  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Dayz'niz batsın Smile Oynuyorlar ama ellerinde patlayıp duruyor.

Dün bir tanesi (Akrep) banlandı Very Happy İyi oldu, canıma değsin Smile)))
KeRR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 9/1/2014, 19:25  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

haha niye banlandı ki akrep? Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 14/1/2014, 01:52  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yahu bf4 oynayanınız var mı? Bi arkadaş beğenmedi diye içinde sadece bf4 olan hesabını bana verdi şimdilik, bir süre artık ne kadar olursa takılabilirim ara ara sizlerle ay şey yani
Kazik

|kk|
kk

MesajTarih: 16/1/2014, 00:44  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar,

TS ye gel orada haberlesebilirsin herkesle. Ben hala oynuyorum.

Saygilar
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
nesne
Misafir

MesajTarih: 15/7/2014, 21:09  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

battlefield 4 iyimi arkadaslar parasina degermi? Image
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık